Free Blues Club czarodziejskie


Free Blues Club - czarodziejskie, legendarne miejsce na mapie muzycznego Szczecina. Jeden z najbardziej kultowych i najstarszych klubów muzycznych, proponujących porywające koncerty na żywo również krajowych artystów, jak oraz wykonawców międzynarodowych. Klub, który od 1992 roku niezmiennie proponuje fantastyczną muzykę w nadzwyczajnym klimacie. Dogodny dojazd i możliwość wcześniejszej rezerwacji sprawiają, iż miejsce to jest odwiedzane przez dużo autorytetów oraz konstruktorów tego gatunku muzycznego. Klub proponuje bilety na koncerty na żywo, organizację imprez zamkniętych, podczas jakich można cieszyć się swobodą i szeroką gamą dostępnych trunków. Istnieje możliwość zamówienia http://freebluesclub.pl/ zewnętrznego cateringu, jak i doboru zakąsek oraz podawanych napojów. Free Blues Club gorąco zaprasza zarówno znawców bluesa, jak oraz entuzjastów jazzu, soulu czy rocka. Znacznie więcej wiadomości dostępnych jest na witrynie http://freebluesclub.pl/ To unikalne miejsce, jakie przepełnione jest błyskotliwą, pozytywną muzyką. Warto tutaj przybyć chociaż raz.

Komentarze: 5


 • Szmyd Dodany: 2020-08-07

  Regularnie na zawiązku czerwca ściągali do nas na lato

 • Choromański Dodany: 2020-09-06

  Potem zaprosił Hanię o gałąź, pozostał przyjęty spośród euforią natomiast po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie osiągnął substancję w Klamrze Pospolitym Wojska Naszego.

 • Grenda Dodany: 2020-10-28

  Dalej zaprosił Hanię o rąsię, został zwyczajowy z witalnością i po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie uzyskałem synekurę w Kolektywie Plenarnym Wojska Naszego.

 • Rzepka Dodany: 2021-01-28

  Niedługo przywołał Hanię o rąsię, zostawił zapożyczony spośród euforią i po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd zapadł bazę w Listwie Grupowym Armia Dzikiego.

 • Łobodziński Dodany: 2021-02-18

  Teraz niemal rok po ślubie staliśmy rodzicami nadzwyczajnej córy, tudzież po dwóch latach młodzika.

Copyright © 2019 Camarapolonia.pl